Home / Všetky články / Ušetrite pri podnikaní peniaze aj čas

Ušetrite pri podnikaní peniaze aj čas

 

Pre každého začínajúceho podnikateľa je dôležité ušetriť peniaze, aby ich mohol investovať tam, kde to najviac potrebuje. Všetci chcú optimalizovať, na tom nie je nič zlé. No niektorí zabúdajú na to, že okrem peňazí sa dá optimalizovať aj čas. Každý hovorí, že čas sú peniaze, no veľa podnikateľov pre to nič nerobí. Kde môžete v začiatkoch získať slušnú dávku peňazí a času?

To sa dozviete v ďalších riadkoch.

peniaze j čas

 

Založenie firmy je zdĺhavý proces

Proces založenia sro je pomerne zdĺhavý. Môže trvať až dva týždne, kým sa vám podarí vybaviť všetky formality a potrebné náležitosti. Je dôležité, aby ste sa obrnili trpezlivosťou a pripravili sa na behanie po úradoch. Ibaže by ste chceli tento čas využiť efektívnejšie. Napríklad na zháňanie klientov, stretnutia s obchodnými partnermi či rozvíjaní stratégie podniku.

Ako na to?

Jednoducho, kontaktujte firmu, ktorá pre vás založí spoločnosť na kľúč bez toho, aby ste museli znášať následky byrokracie.

 

Zdajú sa vám dva týždne dlho?

Nemusíte čakať dva týždne, kým bude vaša spoločnosť založená. Môžete začať podnikať prakticky okamžite. Kúpte si ready made sro a môžete začať podnikať prakticky okamžite.

O čo ide?

Ready made spoločnosti sú firmy založené za účelom ďalšieho predaja. Nemajú žiadnu obchodnú históriu, čiže vám v podnikaní nič nebráni. Rovno si môžete vyhrnúť rukávy a do pár hodín sa pustiť do podnikania. Už sa nemusíte obávať toho, že vás niekto predbehne s vašim podnikateľským plánom.

 

Ušetrite, ak nepotrebujete kanceláriu

Sídlo spoločnosti v obchodnom registri potrebuje mať zapísané každý podnikateľ, no nie každý má aj nehnuteľnosť, ktorú na tento účel môže použiť. A preto si prenajíma kanceláriu za stovky eur, hoci ju ku svojej práci nepotrebuje. Pracuje doma alebo v teréne. Prenajmite si virtuálne sídlo spoločnosti, plaťte iba za to, čo potrebujete. V tomto prípade za adresu, ktorú si môžete zapísať do ORSR. Takto môžete ušetriť stovky eur mesačne. Narábajte aj vy so svojimi financiami efektívne.

 

 

 

 

Ak ťa tento článok inšpiroval, daj mu LIKE a ZDIEĽAJ ho spolu so svojimi priateľmi, ďakujeme 🙂

Check Also

Ako získať peniaze na podnikanie? – Tigran Aleksanyan

Začínajúci podnikatelia riešia veľmi často otázku, odkiaľ zobrať peniaze na podnikanie. Pripravili zaujímavý rozhovor s Tigranom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *