Home / Motivácia / Ak chcete kvalitný obsah, tak sledujte týchto 5 webov

Ak chcete kvalitný obsah, tak sledujte týchto 5 webov

Ako sa vraví, nie je dôležité množstvo, ale kvalita. Tieto portály pripravujú pravidelne články a kvalitný obsah, ktorý stojí za to si prečítať. Vybral som 5 hlavných, ktoré sám pravidelne sledujem.

 

 

 

 

1. investicne.sk

 

Webový portál investičných novín s viac ako 12 tisíc lajkami na FB. Na tomto webe nájdete články na rôzne témy ako napríklad akcie, dlhopisy, reality, ekonomika. Ďalej tu nájdete aj rôzne tipy a triky pre podnikanie, príbehy bohatých, motivačné články a množstvo iného. Za zmienku stojí aj pravidelná rubrika: 10 vecí, o ktorých dnes potrebujete vedieť.

 

2. startitup.sk

 

Slovenský projekt venujúci sa startupom na Slovensku a v Česku s viac ako 11 likes na FB. Zaujímavé čítanie o nových startupoch, kto, koľko naraisoval, čo chcú dosiahnuť, atď. Na stránke nájdete aj zoznamy startupov, investorov & freelancerov, rovnako tam nájdete aj dátumy blížiacich sa akcií – eventov.

 

3. montyrich.cz

 

Články zo sveta bohatých s návštevnosťou viac ako 50 tisíc čitateľov mesačne. Magazín, ktorý spája biznis informácie, podnikateľské tipy a luxusný život. Množstvo článkov zo sveta podnikania, bývania, cestovania, áut,…viac ako 20 tisíc likes na FB.

 

 

4. skvelafirma.com

 

Vybudujte svoju skvelú firmu a zviditeľnite ju. Ako prezentovať svoju firmu na sociálnych sieťach, ako zvýšiť tržby, dobré tipy na knihy a filmy o podnikaní, motivačné a predajné tipy, ako sa stať lídrom a množstvo ďalších hodnotných článkov pre Vás a Vašu firmu.

 

5. svetbohatych.com

 

V podstate sa zatiaľ jedná len o FB funpage Svet bohatých, avšak má viac ako 50 tisíc lajkov, takže si predstavte to množstvo ľudí, ktorých zaujíma ako sa žije vo svete bohatých. Len nedávno spustili už aj svoj web. Očakávajte kvalitný web plný hodnotných informácií.

 

Prečítajte si aj môj najčítanejší článok: 3 podnikatelia, ktorých sa oplatí nasledovať na FB

 

Ak sa Vám článok páčil Zdieľajte ho medzi priateľmi alebo lajkujte. Vďaka

Check Also

6 najlepsich eshopovych platform na prenajom

6+ najlepších eshopov na prenájom

Eshop na prenájom je najčastejšia voľba začínajúcich eshopárov. Určite odporúčame začínať svoj prvý eshop na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *