Home / Všetky články / Kvalita dopravy v podnikaní závisí aj od spoľahlivých strojov

Kvalita dopravy v podnikaní závisí aj od spoľahlivých strojov

Dobre fungujúci vozový park vo vašom biznise je základ úspechu. Kvalita však nezávisí len od značiek, ktoré v ňom máte, ale aj od služieb, ktoré vďaka týmto strojom môžete svojim zákazníkom poskytovať. Vaše automobily a podobné zariadenia by mali byť preto vybavené všetkým dôležitým.

 

Nezabudnite na kvalitné filtre tuhých častíc

Ohľad na životné prostredie by sme mali brať všetci bez rozdielu. Ani podnikateľ nie je výnimkou. Práve naopak, väčšina z veľkých a uznávaných spoločností si dáva za cieľ tieto požiadavky akceptovať ako prvé. Hodnota firmy potom spočíva v niečom úplne inom. Ani vy by ste na tom nemali byť inak, a keď využívate dopravné prostriedky, ktoré potrebujú diesel, mali by ste sa postarať o ich vhodné vybavenie čistým DPF filtrom. Ideálne takým, ktorého kvality sú kontrolované Slovenskou legálnou metrológiou.

 

Ohľaduplnosť k životnému prostrediu ako hodnota úspešnej firmy

Moderné dieselové automobily majú nižšiu spotrebu paliva, čo sa vám v podnikaní samozrejme zíde. Každé jedno euro k dobru je len plus. Ale za cenu znečisťovania ovzdušia to nerobte. Nechajte si vyčistiť DPF filter firmou, ktorá sa môže pochváliť kritériami, ktoré požadujú normy stanovené spomínanou metrológiou.

 

Filter pevných častíc sa stal povinným pre väčšinu vozidiel vybavených dieselovými motormi od roku 2001. Jeho hlavnou úlohou je znížiť množstvo častíc sadzí vypúšťaných do ovzdušia spolu s výfukovými plynmi. V priebehu času sa tento filter upchá a stane nepoužiteľným.

 

Neignorujte upozornenia

Skutočnosť, že filter tuhých častíc nafty už nedokáže plniť svoje povinnosti, je označený ikonou na palubnej doske. Ak motorista naďalej ignoruje varovanie, spotreba paliva sa zvýši a objavia sa nestabilné otáčky voľnobehu.

 

Ak je to aj váš prípad, pri výbere vhodných vaničiek do kufra, ktoré v podnikaní využijete tiež, sa poraďte s odborníkmi, ktorí presne vedia, ako vyriešiť problém so znečisteným a zaneseným DPF filtrom na vašom aute.

 

Keď si vďaka týmto zanedbaným opatreniam nebudete môcť vybaviť dôležité objednávky a doručiť včas a na uvedené miesto všetok tovar, stratíte nielen zákazníkov, ale aj čas, ktorý ste venovali rozvoju vašej úspešnej firmy. Kontrola a čistenie filtrov je naozaj jednoduchá záležitosť, tak na ňu nezabúdajte.

Check Also

Výsledky prieskumu: Aké formy platby preferujú zákazníci v eshope?

Nejeden podnikavec, či majiteľ eshopu by rád tiež vedel, aké platby sú populárne v iných eshopoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *