Home / Všetky články / Hotové a pripravené pre vašu ideu. Spoločnosti, ktoré si môžete jednoducho kúpiť

Hotové a pripravené pre vašu ideu. Spoločnosti, ktoré si môžete jednoducho kúpiť

Boli ste si niekedy vybaviť preukaz vašej totožnosti, pas alebo kartičku poistenca? Máte neustále šťastie na dlhé rady na pošte? Vybavujete si potvrdenie do práce a stojí vás to minimálne dva dni dovolenky?

Ani pri zakladaní spoločnosti to nebudete mať ľahšie. Práve naopak, ak sa rozhodnete pre klasickú cestu, musíte urobiť niekoľko rozhodnutí a až potom sa pustiť do naozaj zdĺhavého vybavovania. Vybrať si právnu formu spoločnosti, ktorá bude schopná pokryť vaše nároky. S logom spoločnosti budete mať problémov asi menej, ale ani tu nemôže mať človek nikdy istotu.

Spôsoby, na ktorých sa dá ušetriť

Kapitál. Problém asi najväčší. Pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzením potrebujete vklad 5000 €. Čím viac spoločníkov budete mať, tým to bude jednoduchšie. Ale peniaze sa vám zídu aj na rozbeh firmy a ostatné činnosti s ňou súvisiace. Aby ste mohli na presných obchodných váhach vážiť čo najviac predaného tovaru, musíte hľadať spôsoby, na ktorých sa dá dobre ušetriť.

Ponuka virtuálneho sídla spoločnosti

Dá sa to dosiahnuť niekoľkými spôsobmi. Jedným z nich je moderná virtuálna kancelária, ktorá spĺňa všetky požiadavky pre bežné podnikanie. V začiatkoch asi nepotrebujete zbytočný priestor pre stôl, počítač a tlačiareň. To môžete mať aj doma. Platiť prenájom za niečo, čo v skutočnosti ani nevyužijete, je nezmysel.

Virtuálna kancelária vám poskytne adresu, na ktorej môžete mať svoje nové a často lukratívnejšie sídlo. Zasypať vašu súkromnú schránku úradnou poštou od klientov a zákazníkov by bolo nereálne. Aj preto je tu pre vás ponuka virtuálneho sídla.

Kúpte si ready made spoločnosť

K nemu ale potrebujete spoločnosť. Ak ju nemáte a nechcete prechádzať niekoľko mesačným obdobím stresov, či vám úrad niečo povolí a kedy, kúpte si ready made spoločnosť. Vybrať si môžete s alebo bez obchodnej histórie a záväzkov. V podstate je to celkom nová spoločnosť, ktorá je už založená a čaká len na svojho majiteľa. Ak ním chcete byť vy, neváhajte sa na možnosti jej výhodnejšieho a lacnejšieho získania informovať.

Check Also

Výsledky prieskumu: Aké formy platby preferujú zákazníci v eshope?

Nejeden podnikavec, či majiteľ eshopu by rád tiež vedel, aké platby sú populárne v iných eshopoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *