Home / Všetky články / Dovolenka a biznis. Dá sa to spojiť?

Dovolenka a biznis. Dá sa to spojiť?

Samozrejme, že áno, len musíte mať prostriedky, pomocou ktorých sa to dá jednoducho dosiahnuť. V tomto smere môžu mať najmä mladí podnikatelia značný chaos, preto sme sa rozhodli vám priniesť aspoň základné informácie, ktoré môžu aj vaše podnikanie výrazne odľahčiť.

 

Najnižšie daňové sadzby

Odľahčenie je naozaj to správne slovo, pretože naše zákonné podmienky nie sú pre podnikateľov dostatočne vyhovujúce. Iné je to v daňových rajoch, kde bude mať dovolenku aj vaša peňaženka a účet v banke. O tomto spôsobe podnikania môžete mať poznatky najmä z médií, ktoré tieto spoločnosti prezentujú len a najmä v súvislosti s najbohatšími podnikateľmi na území SR.

Založenie offshore spoločnosti na Cypre je dostupné všetkým a bez ohľadu na odvetvie, v ktorom sa pohybujete. Ide o mimoriadne daňové zvýhodnenie, vďaka čomu sa táto oblasť stáva dnes najobľúbenejšou jurisdikciou v celej Európe.

 

Relatívne jednoduché podnikanie v zahraničí

Ak sa obrátite na špeciálnu spoločnosť, ktorá sprostredkúva zakladanie offshore spoločností v týchto oblastiach, celý proces bude trvať možno niekoľko hodín. Ak snívate o vyšších obratoch a ziskoch, anonymita offshore spoločností je pre vás ideálna.

Nejde však len o daňové zvýhodnenie, riadenie takejto spoločnosti medzinárodného charakteru je jednoduché a nevyžaduje si ani audit. Odhaduje sa, že takmer viac ako 60 % svetových peňazí sa pohybuje v rôznej forme práve cez tieto legálne entity, čo svedčí o ich obľúbenosti.

Ak vám daný spôsob podnikania bude teda vyhovovať, môžete si z času na čas dopriať v tomto nie len daňovom, ale aj dovolenkovom raji príjemný odpočinok. Nezabudnite na ročné cestovné poistenie, pretože človek nikdy nevie, kedy sa mu naskytne príležitosť užívať si voľné chvíle pokoja a nič nerobenia. Tu možno aj priamo v kancelárii na Seychelách.

 

Ak sa vám tento článok páčil, môžete ho podporiť stlačením Páči sa mi alebo ho zdieľať svojim priateľmi na Facebooku.

Ďakujeme

Check Also

Výsledky prieskumu: Aké formy platby preferujú zákazníci v eshope?

Nejeden podnikavec, či majiteľ eshopu by rád tiež vedel, aké platby sú populárne v iných eshopoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *