Home / Všetky články / Čakajú vašu firmu prezentácie na nejakej akcii? Začínajúcim podnikateľom pomôžu aj prezentačné steny

Čakajú vašu firmu prezentácie na nejakej akcii? Začínajúcim podnikateľom pomôžu aj prezentačné steny

Začínajúci podnikateľ by sa mal vždy zamerať na marketing a vhodne investovať do najrôznejšich foriem reklamy. Aj keď sa dnes už mladí podnikatelia rovno obracajú k online marketingu, vždy treba mať po ruke aj nejaké formy outdoorových prezentačných systémov, ktoré je možné jednoducho previezť, vybaliť a zase zbaliť. Vďaka nim bude vaša značka dobre vidieť na veľtrhoch, prezentačných a ochutnávkových akciách alebo konferenciách, a to za relatívne málo peňazí.

obrazok

Roll Upy

Táto forma outdoorovej reklamy je skladná, ľahká a jednoducho ju preveziete v osobnom aute. Pritom rozloženie celého systému zaberie len pár sekúnd – proste iba z podstavca vysuniete plachtu s vašou grafikou.

Stojan a kvalitu plachty treba vyberať podľa toho, či chcete Roll Up používať v exteriéri alebo v interiéri, aby vám ho neprevalil prvý vetrík.

Bojíte sa, že by ste ho využili len raz? Ak je grafika na plachte už neaktuálna, môžete si u niektorých predajcov dať vytlačiť novú a nechať ju vymeniť. Nemusíte tak kupovať celú novú sadu.

 

Prezentačné steny

Potrebujete naozaj viditeľné a efektné riešenie na veľtrhy, ale nemáte možnosť investovať do stánku na mieru? Prezentačné steny čiže Pop Up steny sú jednoduchou alternatívou. Stena je relatívne veľká (môže mať až tri metre), takže vašim produktom alebo službe vytvorí skvelé pozadie.

Vaše logo, prípadne iné reklamné oznámenie (napríklad webová adresa) na nej dobre vynikne. Ľahkú konštrukciu a plachty s grafikou zbalíte do jedného veľkého kufra a všetko rozložíte za pár minút. Po rozložení slúži prenosný kufor z Pop Up steny ako samostatný propagačný stolík.

 

Propagačné stolíky

Ak vám prezentačné steny pripadajú moc veľké a Roll Upy moc malé, môžete využiť propagačné stolíky. Zaberajú málo priestoru a napriek tomu na ne môžete umiestniť vašu firemnú grafiku, a to hneď dvakrát.

Vaše logo, meno produktu či služby je vidieť na toppere zavesenom priamo nad stolíkom a na samotnom tele stolíku. Propagačný stolík je z druhej strany dutý. Do skrytého priestoru si tak na poličky môžete umiestniť zásoby propagačných predmetov a iných vecí. Celý systém opäť zabalíte do jednej tašky.

Zaujali vás tieto formy reklamy? Nezabudnite ale na to, aby grafika na akomkoľvek systéme bola jednoduchá (často stačí logo alebo webová adresa a jednoduchá farebnosť) a taktiež prehľadná. Záplava fotiek a miniatúrnych textov spôsobí, že sa ľudia možno pri vašom stánku ani nezastavia.

Check Also

Výsledky prieskumu: Aké formy platby preferujú zákazníci v eshope?

Nejeden podnikavec, či majiteľ eshopu by rád tiež vedel, aké platby sú populárne v iných eshopoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *