Home / O eshopoch / Ako si vytvoriť eshop už za 22 Eur na rok

Ako si vytvoriť eshop už za 22 Eur na rok

Vy ešte nemáte eshop? Nespravte tú istú chybu ako som spravil ja


Dnešný podnikateľ robí chybu, ak nepodniká aj na internete. Na internete sa dá zarábať nonstop 24 hodín
denne, 365 dní v roku.

Nemusíte byť online, aby ste zarábali. Nestojí to veľa peňazí a môže to priniesť veľké zisky.

Ak nemáte kamennú predajňu, ale máte tovar na predaj, eshop je skvelý spôsob, ako začať podnikať s nízkymi nákladmi.

Ak máte kamennú predajňu, tak si určite vytvorte aj e-shop, oslovíte viac potenciálnych zákazníkov, po celom Slovensku, prípadne aj v iných krajinách.

Eshop vás vyjde omnoho lacnejšie ako platenie mesačných prenájmov za kamenné predajne, a prinesie Vám ďalšie zisky.

Osobne som začínal s webom, kde som mal fotky produktov a myslel som si, že mi budú klienti písať alebo volať ohľadom objednávok. Avšak raz mi napísal zákazník e-mail, že nevie ako si má objednať, pretože nevidí na stránke žiaden košík. Vtedy som si uvedomil, že potrebujem e-shop.

 

Ako si vybrať ten správny eshop

Začal som hľadať stránky, kde by som si vedel vytvoriť eshop. Našiel som ich mnoho, no všetky požadovali mesačné poplatky v rôznych cenách, väčšinou sa to pohybovalo okolo 10 Eur mesačne, čo máte ročne 120 Eur.
Nie je to veľa v porovnaní s prenájmom kamennej predajne, ani v porovnaní s tým, koľko Vám e-shop dokáže zarobiť.

Avšak ja osobne sa snažím stále držať náklady na nízkej úrovni, a tak som hľadal ďalej, až sa mi podarilo nájsť web resp. službu, kde sa to dá aj omnoho lacnejšie a navyše bez mesačných poplatkov.

 

Eshop bez mesačných poplatkov a platíte len za to čo využívate

Tento koncept platenia iba za to čo využívate, bez pravidelných mesačných poplatkov ma veľmi oslovil a chcel som si to vyskúšať. Skúšobná verzia je k dispozícii na 30 dní zdarma.

Atomer.sk alebo Atomer.cz

http://www.atomer.sk/?a_box=6qf5nk4p&a_cam=1

 

Za najväčšie výhody Atomeru považujem:

 • platíte iba za tie moduly, ktoré naozaj
  potrebujete a využívate
 • nemusíte vôbec vedieť programovať
 • neplatíte žiadne mesačné poplatky
 • ovládanie je naozaj jednoduché a
  intuitívne
 • viete ho používať na vlastnej doméne
 • viete si sami spravovať SEO
  (optimalizácia
  pre vyhľadávače)
 • 30 dní na skúšku zadarmo
 • vyzerá profesionálne a kvalitne

 

Prvých 30 dní na skúšku odporúčam na vyskladanie si e-shopu – nahratie tovarov, popisov a obrázkov, prispôsobenie dizajnu, nastavenie spôsobov dopravy a platieb, atď. Mne to trvalo približne 2 týždne, kým som to dostal do podoby, kedy som si povedal, že to môžem spustiť.

 

Dá sa to už od 22 Eur s DPH na celý rok

Dobíjať kredit sa dá už od 6 Eur. Prvé dobitie kreditu ma stálo 30 Eur, aby som získal bonus 1 Euro, z toho cca 22 eur išlo na atómy, ktoré budete určite potrebovať:
 • Tovar a kategórie
 • Zákazníci
 • Objednávky
 • Spôsob dopravy a platby

 

Tieto moduly Vás výjdu v prepočte na 1.49 Eur/mesačne bez DPH. Na začiatok to úplne postačuje, postupne uvidíte, čo budete potrebovať. Ak chcete písať aj blog, dokúpite si atóm na články, ak chcete online platby, vyberiete si atóm na platby cez banku, ktorá Vám najviac vyhovuje. Konkrétne ceny jednotlivých atómov sa dozviete v sekcii Ceny.

 

Objednávky už v prvom týždni od spustenia

Odporúčam spustiť svoj eshop čo najskôr, aby ste začali zarábať hneď. Všetky detaily sa dajú riešiť za behu, rovnako aj atómy sa dajú dokupovať kedykoľvek.

Prvá objednávka mi prišla ani nie týždeň po spustení môjho e-shopu TaishiFolie.sk, samozrejme všetko závisí na Vašej šikovnosti a marketingu.

Nezabudnite svoj e-shop registrovať na Úrade pre ochranu osobných údajov, nakoľko budete pracovať s údajmi Vaších zákazníkov. Je to zadarmo, ale je to nutnosť.

Ako sa registrovať a čo všetko je potrebné vyplniť, sa dozviete v tomto článku od Karol Böhm-Klein: http://www.uspesne-podnikanie.sk/povinna-registracia-e-shopu-na-urade-pre-ochranu-osobnych-udajov

 

Ak sa Vám môj článok páčil, dajte mu Páči sa mi to, alebo ho môžete zdieľať na sociálnych sieťach.

 

Check Also

6 najlepsich eshopovych platform na prenajom

6+ najlepších eshopov na prenájom

Eshop na prenájom je najčastejšia voľba začínajúcich eshopárov. Určite odporúčame začínať svoj prvý eshop na …

6 komentárov

 1. Áno, aj toto je jedna z ciest. Ale dá sa to aj inak. Poznám eshop za 30 € na rok, so 6 mesačnou garanciou vrátenia peňazí v prípade, že si to človek rozmyslí. Eshop je hneď hotový, optimalizovaný pre SEO a je plný tovaru s 90 dňovou garanciou vrátenia peňazí a možnosťou nielen predávať, ale aj budovať si medzinárodnú obchodnú sieť. Napíšte si pre viac informácií.

  • Dušan kľudne napíš aká firma to ponúka, tiež ma to zaujíma. Ja som napísal článok o Atomeri, nakoľko ho sám využívam a nič podobne lacné, kde platíš len za to čo využívaš som nenašiel.

  • Tracker1, tvrdit ze je to najlepsie riesenie na trhu je len Vas subjektivny nazor…urcite to nie je najlepsie riesenie na trhu, ano ma dobry pomer ceny a funkcii, no rovnako to ma aj webareal. Najviac rozsireny je shoptet. Najlepsie riesenie vseobecne neexistuje, kazdemu vyhovuje nieco ine…
   A ohladom Dusanovho komentara, doteraz som o nicom takom nepocul, nespomenul ani nazov ani nic konkretne

 2. Čo vsetko potrebujem na zriadenie eshopu? Myslím všetky právne veci, a vecí ohladom fakturovania dakujem za odpoveď

 3. To si snáď s tým článkom o atomeri robia srandu 😀 Niekto ide podnikať a 120eur ročne mu príde veľa? Wtf? 😀 😀 A že sa snaží tých 120 eur optimalizovať tak si dá atomer, čo je absolútne podradné riešenie pre eshopy??? 😀
  Ešte ten eshop-rychlo čo spomínajú vyššie vyzerá ok, ale to už je pre autora článku veľa, lebo to víde cca 144 eur ročne, to nič 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *